top of page

Popis akce

Připojte se k nám na náš třídílný workshop a ponořte se do světa bachaty z Dominikánské republiky, od jejího původu až po vliv na bachatovou taneční scénu po celém světě.

 

1. lekce: Objevte kouzlo bachaty

Povíme si o kořenech bachaty a vychutnáme si ukázky autentických rytmů a nástrojů, které vám pomůžou proniknout do tajů tradiční hudby a vyjádřit v tanci svou muzikalitu. Probereme, co bachata je a co už bachata není, abychom lépe porozuměli jejímu vývoji, a zboříme nejčastější mýty s ní spojené ("Dominicana je jen rychlá", "Je to jen o footworku", nebo "Tradiční bachata není sensuální"). Naučíte se základní kroky a body movement, které dodávají tradiční bachatě její jedinečný charakter.

 

2. lekce: Partnerwork & connection

Zaměříme se na propojení s tanečním partnerem a hudbou a zdokonalíme své pohybové dovednosti. Ovládnete umění elegantních otoček, rozhýbete boky, a objevíte tajemství plynulosti a ladnosti v pohybech, které definují jedinečný styl dominikánské bachaty.

 

3. lekce: Kreativita & muzikalita

Na poslední lekci budeme na váš taneční dort postupně přidávat vrstvu po vrstvě až po pomyslnou třešničku na dortu. Naučíme se základní i pokročilejší variace v páru a prozkoumáme i možnosti, jak váš tanec "okořenit" a vyjádřit hudbu.  Připojte se k nám na tento inspirativní workshop, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu plnou rytmu a zábavy!


CENY:

jednotlivá lekce 260Kč

celý kurz (3lekce) 690Kč


LEKTOŘI:

Matěj & Katka


ROZVRH:

neděle 13-17:15 (3 lekce po 75min)


Parkování v areálu ZDARMA


Po celou dobu k dispozici recepce s občerstvením.


Není potřeba hlásit se a přijít v párech.
BACHATA DOMINICANA pro všechny

Cena

690 Kč

Termín

26.5.2024

bottom of page