top of page
Často kladené dotazy

Pro koho jsou naše kurzy a tančírny určené?

Pro kohokoliv :-) Nepotřebujete žádné taneční zkušenosti, ani talent. Tance, které učíme, jsou prostě pro všechny. Ani na věku nezáleží a už vůbec ne na postavě. V rozvrhu našeho tanečního studia najdete kurzy a tančírny. Je dobré se tanec nejdříve alespoň trochu naučit a teprve poté chodit na tančírny. Předejdete tak nepříjemným pocitům svým i partnerů. 

Kde zjistím jaké kurzy zrovna běží a kdy začínají další?

Naše kurzy běží defacto neustále :-) Běžné kurzy mají 8 lekcí a všechny začínají a končí zároveň. Po skončení jednoho běhu kurzů ihned následuje další běh. Jednotlivé kurzy na sebe navazují vyšší úrovní ve stejném termínu. Nejpokročilejší kurzy s nejnižší počtem účastníků jsou nahrazovány novými kurzy pro začátečníky. Během července a srpna máme třídenní intenzivní kurzy, zpravidla úterý + středa + čtvrtek ve večerních hodinách.

 

Aktuální kurzy najdete na těchto místech:

- v rezervačním systému http://rezervace.studiostolarna.cz jsou vždy nejaktuálnější informace o kurzech a zde se také můžete přihlásit

- do rezervačního systému se dostanete také z webu www.studiostolarna.cz a najdete zde také popisy a ukázky jednotlivých tanců
- na Facebookové stránce Stolárny najdete události pro jednotlivé běhy kurzů
- na recepci studia máme vytištěné rozvrhy, které si můžete vzít

Kolik to stojí?

Jedna lekce stojí 260 Kč za osobu a celý kurz 1680 Kč za osobu a 8 lekcí. Pro zájemce o více kurzů zároveň máme hromadné slevy, které najdete v popisu kurzů v rezervačním systému nebo na recepci studia.

Jak to u nás chodí?

Doporučujeme následující postup:

  1. Podívejte se na náš rozvrh (viz výše) a vyberte si kurz. Pokud jste nikdy netančili, vyberte si samozřejmě kurz pro začátečníky Kurzy pro začátečníky jsou označené římskou I. Co se týče výběru tance, zeptejte se lidí, co již tančí nebo se podívejte na ukázková videa na stránce Tance, jak jednotlivé tance vypadají a na jakou hudbu se tančí. Nebo se přijďte podívat na nějakou tančírnu. Každému se líbí něco jiného, takže je těžké doporučit jakým tancem začít, ale většina lidí se nakonec stejně naučí tanců několik.

  2. Přihlaste se na kurz přes rezervační systém - http://rezervace.studiostolarna.cz.

  3. Platbu proveďte online při přihlášení nebo hotově/kartou na naší recepci před první lekcí. Lze zaplatit celý kurz (levnější varianta) nebo lze platit po jednotlivých lekcích.

  4. Na kurzu organizovaně prohazujeme páry, takže budete tančit se všemi a se všemi se tak brzy seznámíte. Bude tak pro Vás i jednodušší tančit s ostatními na tančírnách. Pokud střídat nechcete, nemusíte, jen o tom informujte lektora :)

  5. Již během prvního kurzu doporučujeme chodit i na tančírny a procvičovat, co jste se na kurzu naučili. 

 

Co si máte vzít na sebe a obout?

Cokoliv :-) Raději něco pohodlného, lidé k nám chodí i v teplácích, teniskách, prostě to neřešte a vezměte si na sebe cokoliv. Jen by nám obuv nemusela dělat černé čáry na parketách.

 

Co když nemůžete na lekci přijít?

Zaplacené peníze nevracíme, ale nabízíme následující možnosti:

  1. PLACENÍ PO JEDNOTLIVÝCH LEKCÍCH - tato varianta vychází dráž, ale je bez rizika promeškání lekcí

  2. PLACENÍ CELÉHO KURZU - tato varianta vychází levněji, ale samozřejmě zahrnuje riziko promeškání lekcí z jakéhokoliv důvodu. V případě výběru této varianty musí účastník s tímto rizikem počítat.

  3. V PŘÍPADĚ PROMEŠKÁNÍ LEKCE UMOŽŇUJEME NÁHRADU této lekce na jiném kurzu či lekci za podmínek uvedených v pravidlech rezervačního systému.

bottom of page