top of page
Klubová členství "mania"

Po absolvování 4 úrovní (kurzů) daného tance v našem tanečním studiu máte možnost stát se členem klubu pokročilých tanečníků daného tance! :-)

V rámci tanečního studia Stolárna fungují následující kluby:

ZOUKMANIA, SALSAMANIA, BACHATAMANIA, LAMBAMANIA, WESTMANIA, TANGOMANIA, KIZMANIA

Termíny tréninků jednotlivých klubů najdete v rozvrhu a přehled podmínek v popisu tréninků.

Co je cílem klubů a náplní tréninků?

Kluby jsou určeny pro lidi, kteří na sobě chtějí dlouhodobě pracovat a zlepšovat se spolu s ostatními. Nejsou určeny pro ty, co chtějí přijít na lekci/trénink jednou za pár týdnů/měsíců! Proto platí podmínky placení, tak, jak jsou uvedené níže a výjimky nejsou možné. Náplní tréninků je pokročilá technika tance i obecná taneční technika (včetně neustálého opakování), cvičení na vedení a následování, nácviky choreografií a pro zájemce i nacvičování vystoupení a poté vystupování na akcích.

 

Podmínky členství
 1. Absolvování minimálně 4 úrovní kurzů daného tance (doporučujeme více)

 2. Dohodnutí se s daným lektorem o přijetí do klubu. Můžete být odmítnuti z kapacitních důvodů nebo nedostatečné úrovně (absolvování 4 kurzů je podmínka, ale nezaručuje přijetí). Odmítnutí Vám bude zdůvodněno.

 3. Placení členských příspěvků 600 Kč/ 750 Kč měsíčně (dle počtu týdnů v měsíci). Za členství ve více klubech jsou slevy:
  členství ve 2 klubech – sleva 100 Kč měsíčně
  členství ve 3 klubech – sleva 300 Kč měsíčně
  členství ve 4 klubech – selva 600 Kč měsíčně
  členství v 5 klubech – sleva 1000 Kč měsíčně
  POZOR - lze zaplatit pouze celý měsíc, nelze platit jednotlivé tréninky a za promeškané tréninky není možnost využít náhrady! Výjimku mohou mít pouze dojíždějící 70km a více, tito mohou platit jednotlivé tréninky za 150 Kč a musí to mít dohodnuté s Pavlou Lužnou. Členové klubů musí zaplatit alespoň 9 měsíců za rok. V případě účasti na menším počtu měsíců v roce nepovažujeme členství za smysluplné a lektoři mají právo na vyloučení člena z klubu.

Přihlášky a platby

Do klubů se přihlašuje stejně jako na kurzy přes rezervační systém. Každý měsíc je veden v systému jako jeden kurz. 

V případě platby více mánií je pro získání množstevní slevy nutné provést rezervace všech navštěvovaných mánií zároveň přes nákupní košík a zaplatit vše naráz.

Výhody členství
 • 10% sleva na pravidelné kurzy (slevu nelze kombinovat s množstevní slevou na kurzy!)

 • možnost vypomáhat zdarma na kurzech nižších úrovní pro dorovnání počtu mužů a žen

 

Výhody členství v klubu se nevztahují na placení vstupného na párty! Členové všech klubů platí vstupné na párty a tančírny stejně jako ostatní (důvodem je nízká cena vstupného a vysoký celkový počet členů klubů). Slevy na kurzy se nevztahují na víkendové workshopy.

bottom of page