Platební podmínky


1. Zaplacené peníze nevracíme! 

2. Platební možnosti

  • Placení po jednotlivých lekcích - tato varianta vychází dráž, ale je bez rizika promeškání lekcí.

  • Zaplacení celého kurzu - tato varianta vychází levněji, ale zahrnuje riziko promeškání lekcí z jakéhokoliv důvodu. V případě výběru této varianty musí účastník s tímto rizikem počítat.

  • Zaplacení první lekce kurzu samostatně a poté doplacení kurzu - zaplatit lze první lekci samostatně za cenu jednotlivé lekce a kurz doplatit na 2. lekci. Doplatek pak činí 7/8 z ceny kurzu.

3. Hotovostní platby a platby kartou

Po zaplacení hotově i kartou vždy dostanete pokladní účtenku. Účtenka obsahuje pole pro doplnění jména a adresy.

4. Platby přes online platební bránu

Kurzy a kredity je možné zaplatit v rezervačním systému online platební kartou. Při platbě online je vygenerována faktura, která vám přijde emailem. Nezapomeňte si PŘED PLATBOU vyplnit vaše fakturační údaje v profilu! Jednotlivé lekce a pronájmy není možné zaplatit online, ale můžete si online zakoupit kredity a z nich jsou pak automaticky jednotlivé lekce a pronájmy odečteny.

5. Platby prostřednictvím kreditního systému

Nově si v systému můžete online zakoupit kredity, které můžete využít na rezervaci jednotlivých lekcí, pronájmů sálů a také pro platby vstupného na tančírny. Pokud máte kredity, tyto položky se automaticky odečítají. Kurzy je také možné strhnout z kreditu, ale je to nutné provést na recepci.

6. Platby převodem a vystavení faktury

O platbu převodem a vystavení faktury je nutné požádat předem na emailu tanecnistudio@gmail.com

Při platbě kartou online je automaticky vygenerována faktura, odkaz na stažení přijde emailem, jen pozor - před platbou si v profilu vyplňte fakturační údaje! Takto vygenerovanou fakturu již není možné opravit!

Po zaplacení a vystavení pokladního dokladu na recepci již není možné vystavit fakturu.

7. Platby pomocí benefitů

  • Sodexo Activepass – lze použit jen na JEDNOTLIVÉ LEKCE s doplatkem či bez doplatku, ne na úhradu kurzů. Po přiložení Vaší karty uhradíte doplatek 100 Kč v případě lekce kurzu (tzn. v případě standardní ceny 230 Kč za lekci) nebo bez doplatku se můžete zúčastnit lekcí Latino dance FIT apod., tzn. lekcí, které mají standardní cenu 100 - 130 Kč.

  • Sodexho Multipass - lze použit na JEDNOTLIVÉ LEKCE a nezlevněné KURZY.  Přiložením karty uhradíte celou částku lekce či kurzu.

  • Benefit plus – lze použit na JEDNOTLIVÉ LEKCE a nezlevněné KURZY.  Přiložením karty uhradíte celou částku lekce či kurzu nebo si předem vygenerujte objednávku na portálu Benefit plus, urychlíte tím odbavení na recepci neboť platbu Vám do rezervačního systému zaznamenáme předem.

  • Edenred - lze použit na JEDNOTLIVÉ LEKCE a nezlevněné KURZY. Přiložením karty uhradíte celou částku lekce, v případě voucheru doplatíte částku do plné ceny lekce či kurzu.

  • Multisport - lze použít jen na JEDNOTLIVÉ LEKCE, které mají cenu 100 - 130 Kč, tzn. aktuálně jen Latino dance FIT a Tancování pro maminky s dětmi

  • Multisport partner – po předložení Vaší Multisport karty můžete využít 20% slevu na kurzy pro ZAČÁTEČNÍKY.


8. Náhrady promeškaných lekcí

V případě promeškání lekce umožňujeme náhradu lekce na jiném kurzu či lekci za následujících podmínek:

Běžné kurzy od září do června:
- nahradit si lze max. 2 lekce kurzu
- náhradu si nelze vybrat na kurzu vyšší úrovně než navštěvujete, či jste dříve navštěvovali, a týká se to všech tanců.
- náhradu je možné si vybrat do 3 měsíců od promeškané lekce
- náhradu si není možné vybrat na víkendových workshopech a na lekcích, které nejsou organizované Stolárnou (pronájmy)
- pro uplatnění náhrady je nutné odhlášení z lekce v rezervačním systému do 4 hodin před začátkem lekce a přihlášení na náhradní lekci přes Můj účet -> "Rezervace" (odhlášení) a "Náhrady" (přihlášení na náhradní lekci)

Letní kurzy v červenci a srpnu:

- z letních kurzů se náhrady negenerují, místo toho můžete využít letní pemanentky :-)


9. Úrazy a nemoci

V případě vážného úrazu či dlouhodobé vážné nemoci je možné požádat o dokončení kurzu po uzdravení. Za vážnou nemoc se nepovažují běžné nemoci. Pro žádost o odložení kurzu požádejte na emailu tanecnistudio@gmail.com.

 

10. Změna zaplaceného kurzu

Změna zaplaceného kurzu je možná nejpozději před 2. lekci kurzu.