Platební podmínky


1. Zaplacené peníze nevracíme! 

2. Platební možnosti

  • Placení po jednotlivých lekcích - tato varianta vychází dráž, ale je bez rizika promeškání lekcí.

  • Zaplacení celého kurzu - tato varianta vychází levněji, ale zahrnuje riziko promeškání lekcí z jakéhokoliv důvodu. V případě výběru této varianty musí účastník s tímto rizikem počítat.

  • Zaplacení první lekce kurzu samostatně a poté doplacení kurzu - zaplatit lze první lekci samostatně za cenu jednotlivé lekce a kurz doplatit na 2. lekci. Doplatek pak činí 7/8 z ceny kurzu.

3. Hotovostní platby a platby kartou

Naše pokladna je napojena na EET a po zaplacení hotově i kartou vždy dostanete pokladní účtenku. Účtenka obsahuje pole pro doplnění jména a adresy.

4. Platby přes online platební bránu

Kurzy a kredity je možné zaplatit v rezervačním systému online platební kartou. Při platbě online je vygenerována faktura, která vám přijde emailem. Nezapomeňte si PŘED PLATBOU vyplnit vaše fakturační údaje v profilu! Jednotlivé lekce a pronájmy není možné zaplatit online, ale můžete si online zakoupit kredity a z nich jsou pak automaticky jednotlivé lekce a pronájmy odečteny.

5. Platby prostřednictvím kreditního systému

Nově si v systému můžete online zakoupit kredity, které můžete využít na rezervaci jednotlivých lekcí, pronájmů sálů a také pro platby vstupného na tančírny. Pokud máte kredity, tyto položky se automaticky odečítají. Kurzy je také možné strhnout z kreditu, ale je to nutné provést na recepci.

6. Platby převodem a vystavení faktury

O platbu převodem a vystavení faktury je nutné požádat předem na emailu tanecnistudio@gmail.com

Při platbě kartou online je automaticky vygenerována faktura, odkaz na stažení přijde emailem, jen pozor - před platbou si v profilu vyplňte fakturační údaje! Takto vygenerovanou fakturu již není možné opravit!

Po zaplacení a vystavení EET pokladního dokladu na recepci již není možné vystavit fakturu.

7. Platby pomocí benefitů

  • Sodexo Activepass – lze použit jen na JEDNOTLIVÉ LEKCE s doplatkem či bez doplatku, ne na úhradu kurzů. Po přiložení Vaší karty uhradíte doplatek 100 Kč v případě lekce kurzu (tzn. v případě standardní ceny 230 Kč za lekci) nebo bez doplatku se můžete zúčastnit lekcí Latino dance FIT apod., tzn. lekcí, které mají standardní cenu 100 - 130 Kč.

  • Sodexho Multipass - lze použit jen na JEDNOTLIVÉ LEKCE.  Přiložením karty uhradíte celou částku lekce.

  • Benefit plus – lze použit jen na JEDNOTLIVÉ LEKCE.  Přiložením karty uhradíte celou částku lekce.

  • Edenred - lze použit jen na JEDNOTLIVÉ LEKCE s doplatkem či bez doplatku.  Přiložením karty uhradíte celou částku lekce, v případě voucheru doplatíte částku do plné ceny lekce.

  • Multisport - lze použít jen na JEDNOTLIVÉ LEKCE, které mají cenu 100 - 130 Kč, tzn. aktuálně jen Latino dance FIT a Tancování pro maminky s dětmi

  • Multisport partner – po předložení Vaší Multisport karty můžete využít 20% slevu na kurzy pro ZAČÁTEČNÍKY.


8. Náhrady promeškaných lekcí

V případě promeškání lekce umožňujeme náhradu lekce na jiném kurzu či lekci za následujících podmínek:

Běžné kurzy od září do června:
- nahradit si lze max. polovinu lekcí kurzu, tzn. v případě kurzu na 8 lekcí je možné si nahradit 4 lekce (v případě předvánoční kurzů na 6 lekcí jen 3 lekce)
- náhradu si nelze vybrat na kurzu vyšší úrovně než navštěvujete, či jste dříve navštěvovali, a týká se to všech tanců.
- náhradu je možné si vybrat do 3 měsíců od promeškané lekce
- náhradu si není možné vybrat na víkendových workshopech a na lekcích, které nejsou organizované Stolárnou (pronájmy)
- pro uplatnění náhrady je nutné odhlášení z lekce v rezervačním systému do 15 minut před začátkem lekce a přihlášení na náhradní lekci přes Můj účet -> "Rezervace" (odhlášení) a "Náhrady" (přihlášení na náhradní lekci)

Letní kurzy v červenci a srpnu:

- nahradit si lze až 6 lekcí z jednoho kurzu

- náhradu si nelze vybrat na kurzu vyšší úrovně než navštěvujete, či jste dříve navštěvovali, a týká se to všech tanců

- náhradu z letních kurzů je možné si vybrat jen do konce srpna!!!

- náhradu si není možné vybrat na víkendových workshopech a na lekcích, které nejsou organizované Stolárnou (pronájmy)

- pro uplatnění náhrady je nutné odhlášení z lekce v rezervačním systému do 15 minut před začátkem lekce a přihlášení na náhradní lekci přes Můj účet -> "Rezervace" (odhlášení) a "Náhrady" (přihlášení na náhradní lekci)


9. Úrazy a nemoci

V případě vážného úrazu či dlouhodobé vážné nemoci je možné požádat o dokončení kurzu po uzdravení. Za vážnou nemoc se nepovažují běžné nemoci. Pro žádost o odložení kurzu požádejte na emailu tanecnistudio@gmail.com.

 

10. Změna zaplaceného kurzu

Změna zaplaceného kurzu je možná nejpozději před 2. lekci kurzu.