STOLÁRNA ONLINE AKADEMIE

 

Vítejte v naší online akademii! :-)

V těžkých dobách coronavirových karantén a lockdownů se Vám snažíme být nablízku alespoň virtuální cestou, jednak abyste všechno nezapomněli a třeba se mohli v klidu domova naučit i něco nového, ať už tanec, figuru či vylepšit své technické dovednosti.

Můžete využít 3 způsoby, jak s námi tančit i na dálku, a to prostřednictvím aktuálních placených online streamů či záznamů z některých již proběhlých online streamů zdarma a nově také pomocí předtočených video lekcí, které si můžete zakoupit prostřednictvím našeho rezervačního systému. Začínáme s 5 videi sólo techniky pro ženy i muže a postupně se můžete těšit na spousty dalších, samozřejmě i párových lekcí :-)

Nabídku našich tanečních online lekcí najdete zde:

NABÍDKA PŘEDTOČENÝCH VIDEO LEKCÍ

 

Předtočené lekce najdete ve video modulu našeho rezervačního systému. Lekce mají 10-15 minut, obsahují detailní vysvětlení techniky k danému tématu a pokyny pro trénování.

Aktuálně si můžete zakoupit každou lekci zvlášť online kartou a získáte k ní přístup na 10 dní. Pro zaplacení videí můžete využít také kredity z našeho rezervačního systému. Po zaplacení najdete zakoupená videa ve svém uživatelském účtu na kartě "Videa". Pokud máte zájem využít pro shlédnutí videí náhrady z kurzů, můžete o to požádat na emailu tanecnistudio@gmail.com a náhrady vám budou převedené na "online permanentku", kterou budete moct použít pro přístup k videům (1 náhrada = 1 video). Jakmile budeme mít videí více, plánujeme různé balíčky.

NOVĚ ONLINE STREAMOVANÉ LEKCE

 

Online streamované lekce najdete v rozvrhu našeho rezervačního systému. Přihlásit se na ně můžete pomocí kreditů, permanentky či náhrad nebo si můžete zakoupit kredity online kartou. Lekce se nemusíte účastnit v daný čas, video z lekce zůstává přístupné všem přihlášeným 7 dní. Odkaz na online video vám bude zaslán na email 15-20 minut před lekcí. Lekce vysíláme přes youtube nebo zoom.

ARCHIV STREAMOVANÝCH LEKCÍ ZDARMA

Archiv online streamovaných lekcí najdete zde.

Tlacitko.jpg